• Кривий Ріг, вул. В. Великого, 29В;
    Проспект Миру 28
  • вул. В. Великого, 38

Китайська мова

language-img
Опис курсу

Індивідуальні/групові заняття «Швидкий старт у китайську мову з нуля»
Розвиток умінь та навичок:
•аудіювання
•читання
• письмо
• розмовна китайська
Проведення віддалених занять через Skype
Послуги з перекладу з/на китайську мову
Підготовка до складання тесту HSK

Викладач
-навчання в Chinese Shandong University(Weihai).
— 4 роки проживання у КНР
— досвід роботи у КНР
— рівень знань — HSK 4\5
-досвід роботи перекладачем у міжнародній компанії
-досвід роботи репетитором китайської мови

Оплата абонементами по 8 чи 12 годин.

Вартість курсу: 250 грн/година

Записатись
Детальний опис курсу

Популярність китайської мови у світі значно зросла, і це говорить про те, що Китай досить сильно розширив економічні зв’язки з різними країнами, а туристи багато подорожують Китаєм та цікавляться його перебуванням, релігією та культурою, вивчають традиції, музику та літературу. Деякі люди вчать китайську у зв’язку з перспективою влаштуватися на хорошу посаду і хочуть своїх дітей теж навчити китайській мові, що в майбутньому може стати значною перевагою при отриманні високооплачуваної посади при влаштуванні на роботу.

За площею Китай стоїть на четвертому місці і при цьому кожен п’ятий житель планети – це китаєць, причому в Китаї проживає вчетверо більше населення, ніж, наприклад, у Сполучених Штатах.

Китайська мова найдавніша, і в ній досі, як і багато століть тому, всі слова пишуться у вигляді ієрогліфів. Китайські ієрогліфи використовуються також корейською мовою. Китайська мова дуже помітно відрізняється від будь-якої іншої європейської мови. Слова зовсім інакше пишуться і вимовляються, а звучання значно відрізняється від звичного нам.

Особливості китайської мови:

4 тони, у яких різні значення;
різниця між написаним та вимовним;
незвичні приголосні у фонетиці;
прості слова входять до складу складних;
багато діалектів.
Вивчення китайської мови займає чимало часу і потребує наполегливості, але це гідно того, адже вивчаючи її, ви дізнаєтеся багато цікавого з географії, релігії та інших наук, а також унікальність і мудрість літератури вразить вас своєю незвичністю і тим самим стане ще цікавішою для вивчення . Китайська мова є складною з мов і досить популярною одночасно. Складність мови виникає тому, що вона мало змінилася з давніх-давен, і все також при написанні слів люди використовують ієрогліфи. Ієрогліф — це один склад, найчастіше слова складаються з двох ієрогліфів, тобто двох складів, а ось прізвища китайців зазвичай складаються з одного ієрогліфа.

Вивчення тонів у китайській мові завдання не з легких, вони чимось схожі на наші наголоси, але завдяки цим тонам китайці мають особливий музичний слух.

Китайською мовою 40 тисяч ієрогліфів. Всі їх, звичайно, вивчити неможливо, тому завдяки спеціальній фонетичній транскрипції, введеній у Китаї наприкінці 50-х років минулого століття, стало можливо вивчати китайську мову так само, як і всі інші іноземні мови. При цьому відсутні відмінки, відмінювання та пунктуація.

Пропозиції мовної школи My house language school

Зв'яжіться з нами

Наш менеджер відповість на всі Ваші питання та проконсультує по програмам навчання